Son dakika: Kriz çözüldü, Halil Dervişoğlu da Beşiktaş’a ‘Evet’ dedi! Anlaşmanın detayları belli oldu

Transferde bombaları peş peşe patlatmaya başlayan Beşiktaş, bir orta Galatasaray’ın da gündemine gelen Halil Dervişoğlu’nu da takımına kattı. Teknik Yönetici Şenol Güneş’in evvel alınmasını istediği sonra “Halil, kulübüne Beşiktaş ismini kullanıp gerisinden pazarlık yaparsa olmaz. İtimadım sarsılırsa herkese soğuk bakarım” diye reaksiyon gösterdiği ulusal futbolcu ile mutabakat sağlandı. Halil 3+1 yıllık imza atacak.

SONRAKi SATIŞTAN DA % 25 PAY

Siyah beyazlılar birinci olarak 23 yaşındaki futbolcunun kulübü Brentford ile pazarlık masasına otururken, İngiliz yöneticilerle performansa bağlı ödemeleri içeren 600 bin Euro bonservis bedeli ve bir sonraki satıştan yüzde 25 hisse karşılığı anlaştı.

Daha sonra Halil ile en son bir görüşme yapıldı ve birinci olarak 1 milyon Euro’dan kapıyı açan golcüyle yıllık 800 bin Euro’ya el sıkışıldı. Halil Dervişoğlu’nun bugün İstanbul’a gelerek 3+1 yıllık kontrat imzalayacağı söz edildi.

KARTAL’IN birinci RAKiBi AUGSBURG

Yeni dönem hazırlıklarını Almanya’da sürdüren Beşiktaş birinci hazırlık maçında bugün mesken sahibi ülkeden Augsburg ile karşı karşıya gelecek. Kufstein Arena’da saat 16.00’da başlayacak gayret S Sport Plus’tan canlı olarak yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir